Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Mati Nick: Mati
7 tygodni
tarask Nick: tarask
8 tygodni
Yayo Nick: Yayo
10 tygodni
Czarek Nick: Czarek
19 tygodni
Pasiasty Nick: Pasiasty
20 tygodni
» Łącznie użytkowników: 177
» Najnowszy użytkownik: Godzilla

Macau ePrix: Mati przypieczętowuje mistrzostwo

 • Yayo
 • 30 maj 2018
 • 49 czytań
 •   0 komentarzy

Ostatnie dwa wyścigi sezonu padły łupem Audi. Wyścig główny toczył się pod dyktando Bariego, jednak wyjazd samochodu bezpieczeństwa pokrzyżował jego plany. Sprint przyniósł zwycięstwo Markovskiego, który na ostatnim okrążeniu wyrwał zwycięstwo Matiemu. Wcześniej już ukoronowany mistrz sezonu 13 musiał walczyć do linii mety z Matimpl123 i walkę przegrał, dojeżdżając na miejscu trzecim.

Macau ePrix: Mati ostatni raz w sezonie z Pole Position

 • Yayo
 • 19 maj 2018
 • 94 czytań
 •   0 komentarzy

Ostatnia runda sezonu i mimo zdobycia już mistrzostwa, Mati nie odpuszcza i zdobywa kolejne Pole Position w tym sezonie. Zaskoczeniem może wydawać się różnica pomiędzy ukoronowanym już mistrzem sezonu 13, a drugim w wynikach kwalifikacji taraskiem, który stracił zaledwie 0,097 sekundy, co na torze takim jakim Macau jest naprawdę niewielką różnicą. Sytuację na torze wykorzystał Adventure0, który w przeciwności do reszty stawki, nie grał taktycznie i wolał przewagę na torze, a dokładniej na starcie wyścigu. Poza Matim i taraskiem tylko on zrobił czas. Pozostali wstrzymali się od ustanawiania czasu i dzięki temu wystartują do wyścigu głównego na oponach Pro.

Avondale ePrix: Mati przypieczętowuje zwycięstwo w oval e-cup

 • Yayo
 • 18 maj 2018
 • 49 czytań
 •   0 komentarzy

Zmiany w kalendarzu miały przynieść... zmiany. Trudno zaprzeczyć, że wprowadzenie trzech rund na torach ovalnych miało dać większą różnorodność na podium w wynikach wyścigów i biorąc pod uwagę, że podium zdobywali krzysiek_aleks, Adventure0 czy Baroner, w pewnym stopniu się to sprawdziło. Nie zmieniła się jednak zasada, że Mati nadal wygrywa. Może pora wreszcie przyznać, że Mati jest świetnym kierowcą i pokonanie go nie będzie łatwe, niezależnie od toru, serii czy innych rzeczy, które możemy zmieniać, a on i tak będzie nadal tym najszybszym. Nie bez przypadku zdobył czwarte mistrzostwo, a trzecie z rzędu. Zasłużenie. Zdobył także ostatnią rundę oval e-cup, wygrywając w wyścigu głównym oraz w sobotnim sprincie, oraz zdobywając drugie miejsce w piątkowym sprincie, a także dorzucając do tego najszybsze okrążenie w jednym z wyścigów. Rękawicę podczas tej rundy rzucił mu Pasiasty, który zdobył Pole Position, wygrał pierwszy wyścig, a w drugim stanął na drugim miejscu podium. Jednak najważniejsza w tym momencie walka rozgrywa się pomiędzy Barim, a Markovskim, którzy walczą o wicemistrzostwo. Obaj załapali się podczas tej rundy na podium, jednak to Markovsky uzyskał ogólnie lepszy wynik, gdyż Bari dojeżdżając na drugim miejscu w drugim sprincie weekendu nie był w stanie odrobić straty z pierwszego sprintu, kiedy dostał zaledwie jeden punkt za najszybsze okrążenie po odpadnięciu w czasie wyścigu.

 
 
 
gościu!